kdesu - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
sl: Zažene program z večjimi dovoljenji.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
sl: Avtorske pravice © 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Original author
sl: Prvotni avtor

en: Specifies the command to run as separate arguments
sl: Določa ukaz, ki bo zagnan kot ločeni argumenti

en: Specifies the command to run as one string
sl: Določa ukaz, ki bo zagnan kot en niz

en: Run command under target uid if <file> is not writable
sl: Zaženi ukaz pod ciljnim UID, če <file> ni zapisljiv

en: Specifies the target uid
sl: Določi ciljni UID

en: Do not keep password
sl: Ne ohrani gesla

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
sl: Zaustavi ozadnji program (pozabi vsa gesla)

en: Enable terminal output (no password keeping)
sl: Omogoči terminalski izhod (ne ohrani gesla)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
sl: Nastavi vrednost prednosti med 0 in 100; 0 je najmanj

en: Use realtime scheduling
sl: Uporabi realnočasovno razporejanje

en: Do not display ignore button
sl: Ne prikaži gumba Prezri

en: Specify icon to use in the password dialog
sl: Navedite ikono za uporabo v pogovornem oknu z geslom

en: Do not show the command to be run in the dialog
sl: Ne prikaži ukaza, ki bo zagnan, v oknu

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
sl: Naredi pogovorno okno kot da je del programa, določenega z winId

en: Embed into a window
sl: Vgradi v okno

en: Cannot execute command '%1'.
sl: Ni mogoče izvesti ukaza »%1«.

en: Cannot execute command '%1'. It contains invalid characters.
sl: Ni mogoče izvesti ukaza »%1«, saj vsebuje neveljavne znake.

en: Illegal priority: %1
sl: Neveljavna prednost: %1

en: No command specified.
sl: Ni podanega ukaza.

en: Su returned with an error.
sl: Su je končal z napako.

en: Command:
sl: Ukaz:

en: realtime:
sl: realni čas:

en: Priority:
sl: Prednost:

en: Run as %1
sl: Zaženi kot %1

en: Please enter your password below.
sl: Spodaj vnesite geslo.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
sl: Za dejanje, ki ste ga zahtevali, so zahtevana <b>skrbniška dovoljenja</b>. Spodaj vnesite geslo uporabnika <b>root</b> ali kliknite Prezri za nadaljevanje z vašimi trenutnimi dovoljenji.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
sl: Za dejanje, ki ste ga zahtevali, so zahtevana <b>skrbniška dovoljenja</b>. Spodaj vnesite geslo uporabnika <b>root</b>.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
sl: Za dejanje, ki ste ga zahtevali, so zahtevana dodatna dovoljenja. Spodaj vnesite geslo za uporabnika <b>%1</b> ali kliknite Prezri za nadaljevanje z vašimi trenutnimi dovoljenji.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
sl: Za dejanje, ki ste ga zahtevali, so zahtevana dodatna dovoljenja. Spodaj vnesite geslo za uporabnika <b>%1</b>.

en: Conversation with su failed.
sl: Pogovor s su je bil neuspešen.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
sl: Ni bilo mogoče najti programa »su«.<br />Preverite, ali je spremenljivka PATH pravilno nastavljena.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
sl: Dovoljenje je bilo zavrnjeno.<br />Morda je geslo napačno, poskusite znova.<br />Na nekaterih sistemih morate biti član posebne skupine (pogosto: wheel), da lahko uporabljate ta program.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
sl: Notranja napaka: napačen izhod iz SuProcess::checkInstall()
