kstart - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Utility to launch applications
sl: Uporabni program za zagon aplikacij

en: Command to execute
sl: Ukaz, ki naj se izvede

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
sl: Druga možnost za <ukaz>: datoteka na namizju za zagon. npr. org.kde.kate

en: Optional URL to pass to the application when using --application
sl: Izbirni naslov URL za posredovanje pri uporabi --application

en: No command specified
sl: Ni podanega ukaza
