kde-cli-tools - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Inhibit various desktop functions whilst a command runs
sl: Prepreči različne funkcije namizja med izvajanjem ukaza

en: Inhibit power management
sl: Prepreči upravljanje z energijo

en: Inhibit screensaver
sl: Prepreči ohranjevalnik zaslona

en: Inhibit colour correction (night mode)
sl: Prepreči korekcijo barv (nočni način)

en: Inhibit notifications (Do not disturb)
sl: Prepreči obvestila (ne moti)

en: Command with arguments to run
sl: Ukaz z argumenti za zagon

[ctx: Script as in shell script]
en: Running Script
sl: Poganjanje skripta
