kcmshell5 - en to sr@latin translation catalogue (21 entries)

en: System Settings Module
sr@latin: Modul Sistemskih postavki

en: A tool to start single system settings modules
sr@latin: Samostalno pokretanje modula Sistemskih postavki

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
sr@latin: © 1999–2016, programeri KDE‑a

en: Frans Englich
sr@latin: Frans Englih

en: Maintainer
sr@latin: održavalac

en: Daniel Molkentin
sr@latin: Danijel Molkentin

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
sr@latin: Matijas Helcer-Klipfel

en: Matthias Elter
sr@latin: Matijas Elter

en: Matthias Ettrich
sr@latin: Matijas Etrih

en: Waldo Bastian
sr@latin: Valdo Bastijan

en: List all possible modules
sr@latin: Spisak svih mogućih modula

en: Configuration module to open
sr@latin: Kontrolni modul koji treba otvoriti

en: Specify a particular language
sr@latin: Pokreni na određenom jeziku

en: Do not display main window
sr@latin: Bez glavnog prozora

en: Arguments for the module
sr@latin: Argumenti za modul

en: Use a specific icon for the window
sr@latin: Koristi zadatu ikonicu za prozor

en: Use a specific caption for the window
sr@latin: Koristi zadati natpis za prozor

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
sr@latin: --lang je prevaziđena. Koristite promenljivu okruženja LANGUAGE.

en: The following modules are available:
sr@latin: Dostupni su sledeći moduli:

en: No description available
sr@latin: Nema opisa

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
sr@latin: Ne mogu da nađem modul „%1“. Izvršite „kcmshell5 --list“ za spisak svih modula.
