kcmshell - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
sv: Systeminställningsmodul

en: A tool to start single system settings modules
sv: Verktyg för att starta enskilda inställningsmoduler

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
sv: © 1999-2016, KDE-utvecklarna

en: Maintainer
sv: Utvecklare

en: List all possible modules
sv: Lista alla möjliga moduler

en: Configuration module to open
sv: Inställningsmodul att öppna

en: Specify a particular language
sv: Ange ett specifikt språk

en: Do not display main window
sv: Visa inte huvudfönstret

en: Arguments for the module
sv: Argument till modulen

en: Use a specific icon for the window
sv: Använd en specifik ikon för fönstret

en: Use a specific caption for the window
sv: Använd en specifik rubrik för fönstret

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
sv: Användning av --lang avråds från. Ställ in miljövariabeln LANGUAGE istället.

en: The following modules are available:
sv: Följande moduler är tillgängliga:

en: No description available
sv: Ingen beskrivning tillgänglig

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
sv: Kunde inte hitta modulen '%1'. Se kcmshell5 --list för den fullständiga modullistan.
