kde-cli-tools - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Inhibit various desktop functions whilst a command runs
sv: Hindra diverse skrivbordsfunktioner medan ett kommando kör

en: Inhibit power management
sv: Hindra strömsparhantering

en: Inhibit screensaver
sv: Hindra skärmsläckare

en: Inhibit colour correction (night mode)
sv: Hindra färgkorrigering (nattläge)

en: Inhibit notifications (Do not disturb)
sv: Hindra underrättelser (stör ej)

en: Command with arguments to run
sv: Kommando att köra med väljare

[ctx: Script as in shell script]
en: Running Script
sv: Kör skript
