kde-cli-tools - en to tg translation catalogue (9 entries)

en: Add...
tg: Илова кардан...

en: Remove
tg: Тоза кардан

en: &General
tg: &Умумӣ

en: &Remove
tg: &Тоза кардан

en: &Revert
tg: &Бозгаштан

en: %1 File
tg: Файли %1

[ctx: No applications associated with this file type]
en: None
tg: Ҳеҷ чиз

[ctx: No components associated with this file type]
en: None
tg: Ҳеҷ чиз

en: Type name:
tg: Номи навъ:
