kcmshell - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: System Settings Module
tg: Модулҳои танзими низом

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
tg: (c) 1999-2016, Барномасозони KDE

en: Maintainer
tg: Муассис

en: List all possible modules
tg: Рӯйхати ҳамаи модулҳои имконпазир

en: No description available
tg: Ягон тавсиф дастрас нест
