kcmshell - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Maintainer
th: ผู้ดูแล

en: List all possible modules
th: แสดงรายการมอดูลที่เป็นไปได้ทั้งหมด

en: Configuration module to open
th: ปรับแต่งมอดูลที่จะเปิด

en: Specify a particular language
th: ระบุภาษาโดยเฉพาะ

en: Do not display main window
th: ไม่ต้องแสดงหน้าต่างหลัก

en: The following modules are available:
th: มอดูลต่อไปนี้สามารถใช้ได้:

en: No description available
th: ไม่มีคำอธิบาย
