kcmshell - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
tr: Sistem Ayarları Modülü

en: A tool to start single system settings modules
tr: Tekli sistem ayarları modüllerini başlatmak için bir araç

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
tr: (c) 1999-2016, KDE Geliştiricileri

en: Maintainer
tr: Projeyi Yürüten

en: List all possible modules
tr: Kullanılabilir tüm modülleri listele

en: Configuration module to open
tr: Açılacak yapılandırma modülü

en: Specify a particular language
tr: Belirli bir dil kullan

en: Do not display main window
tr: Ana pencereyi gösterme

en: Arguments for the module
tr: Modül için argümanlar

en: Use a specific icon for the window
tr: Pencere için özel bir simge kullan

en: Use a specific caption for the window
tr: Pencere için özel bir resim yazısı kullan

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
tr: --lang parametresi artık kullanılmıyor. Bunun yerine lütfen LANGUAGE çevre değişkenini atayın

en: The following modules are available:
tr: Aşağıdaki modüller kullanılabilir:

en: No description available
tr: Tanım bilgisi yok

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
tr: '%1' modülü bulunamadı. Modüllerin tam listesi için kcmshell5 --list komutunu kullanın.
