kdesu - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
tr: Bir programı, yükseltilmiş ayrıcalıklarla çalıştırır

en: Maintainer
tr: Projeyi Yürüten

en: Original author
tr: Asıl yazar

en: Specifies the command to run as separate arguments
tr: Bağımsız argümanlarla çalıştırılacak komutu belirtir

en: Specifies the command to run as one string
tr: Tek bir ifade ile çalıştırılacak komutu belirtir

en: Run command under target uid if <file> is not writable
tr: <dosya> yazılabilir değilse komutu hedef kullanıcı numarası altında çalıştır

en: Specifies the target uid
tr: Hedef uid'i belirtir

en: Do not keep password
tr: Parolayı kaydetme

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
tr: Ardalan sürecini durdur (tüm parolaları unutur)

en: Enable terminal output (no password keeping)
tr: Uçbirim çıktısını etkinleştir (parola kaydedilmez)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
tr: Öncelik değeri belirle: 0 <= öncelik 100, 0 en küçük

en: Use realtime scheduling
tr: Gerçek zamanlı planlama kullan

en: Do not display ignore button
tr: Yok say düğmesini gösterme

en: Specify icon to use in the password dialog
tr: Parola penceresinde kullanılacak simgeyi belirtin

en: Do not show the command to be run in the dialog
tr: Pencerede çalıştırılacak komutu gösterme

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
tr: Pencereyi, pencere numarası belirtilen X uygulaması için geçici hale getirir

en: Embed into a window
tr: Bir pencereye katıştır

en: Cannot execute command '%1'.
tr: '%1' komutu yürütülemedi.

en: Cannot execute command '%1'. It contains invalid characters.
tr: '%1' komutu yürütülemedi. Geçersiz karakterler içeriyor.

en: Illegal priority: %1
tr: Geçersiz öncelik: %1

en: No command specified.
tr: Komut belirtilmedi.

en: Su returned with an error.
tr: Su bir hata ile döndü.

en: Command:
tr: Komut:

en: realtime:
tr: gerçek zaman:

en: Priority:
tr: Öncelik:

en: Run as %1
tr: %1 olarak çalıştır

en: Please enter your password below.
tr: Lütfen aşağıya parolanızı girin.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
tr: Yapmak istediğiniz işlem <b>yönetici ayrıcalıkları</b> gerektiriyor. Lütfen <b>yönetici</b> parolasını girin veya geçerli yetkilerle sürdürmek için Yok Say düğmesine tıklayın.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
tr: Yapmak istediğiniz işlem <b>yönetici ayrıcalıkları</b> gerektiriyor. Lütfen aşağıya <b>yönetici</b> parolasını girin.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
tr: Yapmak istediğiniz işlem için ek ayrıcalıklara gereksiniminiz var. Lütfen <b>%1</b> kullanıcısının parolasını girin veya geçerli ayrıcalıklarınızla işlemi sürdürmek için Yok Say düğmesine tıklayın.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
tr: Yapmak istediğiniz işlem için ek ayrıcalıklara gereksiniminiz var. Lütfen aşağıya <b>%1</b> kullanıcısının parolasını girin.

en: Conversation with su failed.
tr: su ile çevirim başarısız.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
tr: 'su' uygulaması bulunamadı.<br/>PATH değişkeninizin doğru ayarlandığından emin olun.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
tr: İzin verilmedi.<br />Büyük olasılıkla parola yanlış, lütfen yeniden deneyin.<br />Bu uygulamayı kullanmak için bazı sistemlerde özel bir gruba (genellikle:wheel) dahil olmanız gerekir.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
tr: İç hata: SuProcess::checkInstall() işlevinden geçersiz değer döndürüldü
