kdesu - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
ug: پروگراممىنى ئاشۇرۇلغان ئىمتىياز بويىچە ئىجرا قىلىدۇ.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
ug: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen، Pietro Iglio

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى

en: Original author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Specifies the target uid
ug: نىشاننىڭ ئىشلەتكۈچى كىملىكى(uid) نى بەلگىلەيدۇ

en: Do not keep password
ug: ئىمنى ساقلىما

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
ug: مۇئەككەلنى توختىتىش(بارلىق ئىملارنى ئۇنتۇيدۇ)

en: Enable terminal output (no password keeping)
ug: تېرمىنالدا چىقىرىشىنى ئىناۋەتلىك قىلىش(ئىم ساقلانمايدۇ)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
ug: مەرتىۋە قىممىتىنى بەلگىلەش: 0 <= prio <= 100، 0 ئەڭ توۋەن

en: Do not display ignore button
ug: ‹پەرۋا قىلما› توپچىسىنى كۆرسەتمىسۇن

en: Specify icon to use in the password dialog
ug: ئىم سۆزلەشكۈسىدە ئىشلىتىلىدىغان سىنبەلگىنى بەلگىلەڭ

en: Do not show the command to be run in the dialog
ug: سۆزلەشكۈ ئىچىدە ئىجرا بولىدىغان بۇيرۇقنى كۆرسەتمىسۇن

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
ug: winid كۆرسەتكەن X پروگراممىلىرىنىڭ سۆزلەشكۈسى تېز سۈرئەتتە قىممىتىنى ئۆزگەرتىدۇ

en: Cannot execute command '%1'.
ug: بۇيرۇق «%1» نى ئىجرا قىلغىلى بولمىدى.

en: Illegal priority: %1
ug: خاتا مەرتىۋە: %1

en: No command specified.
ug: بۇيرۇق كۆرسىتىلمىگەن.

en: Su returned with an error.
ug: Su خاتالىق قايتۇردى.

en: Command:
ug: بۇيرۇق:

en: realtime:
ug: ئەمەلىي ۋاقىت:

en: Priority:
ug: مەرتىۋىسى:

en: Run as %1
ug: «%1» سۈپىتىدە ئىجرا قىل

en: Please enter your password below.
ug: تۆۋەندىكى يەرگە ئىمنى كىرگۈزۈڭ.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات ئۈچۈن <b>ئالىي ئىشلەتكۈچى ئىمتىيازى</b> كېرەك. شۇڭا <b>ئالىي ئىشلەتكۈچى</b> نىڭ ئىمىنى كىرگۈزۈڭ ياكى ‹پەرۋا قىلما› نى چېكىپ نۆۋەتتىكى ئىمتىيازدا داۋاملاشتۇرۇڭ.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات ئۈچۈن <b>ئالىي ئىشلەتكۈچى ئىمتىيازى</b> كېرەك. شۇڭا <b>ئالىي ئىشلەتكۈچى</b> نىڭ ئىمىنى كىرگۈزۈڭ.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات ئۈچۈن باشقا ئىمتىياز كېرەك. شۇڭا <b>%1</b> نىڭ ئىمىنى كىرگۈزۈڭ ياكى ‹پەرۋا قىلما› نى چېكىپ نۆۋەتتىكى ئىمتىيازدا داۋاملاشتۇرۇڭ.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات ئۈچۈن باشقا ئىمتىياز كېرەك. شۇڭا <b>%1</b> نىڭ ئىمىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Conversation with su failed.
ug: su بىلەن بولغان ئالاقە مەغلۇپ بولدى.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
ug: پروگرامما ‹su› تېپىلمىدى. <br /> PATH توغرا بەلگىلەندىمۇ تەكشۈرۈڭ.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
ug: ئىچكى خاتالىق: SuProcess::checkInstall() دىن قايتقان نەتىجە توغرا ئەمەس
