kcmshell5 - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
uk: Модуль «Системних параметрів»

en: A tool to start single system settings modules
uk: Інструмент для запуску окремих модулів «Системних параметрів»

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
uk: © Розробники KDE, 1999–2016

en: Maintainer
uk: Супровід

en: List all possible modules
uk: Перелічити всі можливі модулі

en: Configuration module to open
uk: Модуль налаштування, який слід відкрити

en: Specify a particular language
uk: Вибір певної мови

en: Do not display main window
uk: Не показувати головне вікно

en: Arguments for the module
uk: Параметри модуля

en: Use a specific icon for the window
uk: Використовувати для вікна певну піктограму

en: Use a specific caption for the window
uk: Використовувати для вікна певний підпис

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
uk: --lang вважається застарілим. Будь ласка, скористайтеся для встановлення мови змінною середовища LANGUAGE.

en: The following modules are available:
uk: Наявні наступні модулі:

en: No description available
uk: Опис відсутній

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
uk: Не вдалося знайти модуля «%1». З повним списком модулів можна ознайомитися за допомогою команди «kcmshell5 --list».
