kdesu5 - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
uk: Виконує програму з підвищеними правами доступу.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
uk: © Geert Jansen, Pietro Iglio, 1998–2000

en: Maintainer
uk: Супровід

en: Original author
uk: Перший автор

en: Specifies the command to run as separate arguments
uk: Визначає команду, яку буде виконано як окремий параметр

en: Specifies the command to run as one string
uk: Визначає команду, яку буде виконано як єдиний рядок

en: Run command under target uid if <file> is not writable
uk: Виконує команду з певним UID, якщо <file> недоступний для запису

en: Specifies the target uid
uk: Встановлює UID для виконання

en: Do not keep password
uk: Не зберігати пароль

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
uk: Зупинити фонову службу (забуває всі паролі)

en: Enable terminal output (no password keeping)
uk: Дозволити вивід на термінал (паролі не зберігаються)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
uk: Встановити пріоритет: 0 <= пріор <= 100, 0 — найнижчий

en: Use realtime scheduling
uk: Планування у реальному часі

en: Do not display ignore button
uk: Не показувати кнопку «Ігнорувати»

en: Specify icon to use in the password dialog
uk: Встановлює піктограму для діалогового вікна запиту пароля

en: Do not show the command to be run in the dialog
uk: Не показувати команду в діалоговому вікні

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
uk: Робить вікно пов’язаним з програмою X з вказаним winid

en: Embed into a window
uk: Вбудувати до вікна

en: Cannot execute command '%1'.
uk: Не вдалося виконати команду «%1».

en: Cannot execute command '%1'. It contains invalid characters.
uk: Не вдалося виконати команду «%1». У рядку команди містяться некоректні символи.

en: Illegal priority: %1
uk: Некоректний пріоритет: %1

en: No command specified.
uk: Не вказана команда.

en: Su returned with an error.
uk: Su завершено з помилкою.

en: Command:
uk: Команда:

en: realtime:
uk: реальний час:

en: Priority:
uk: Пріоритет:

en: Run as %1
uk: Запустити як %1

en: Please enter your password below.
uk: Будь ласка, введіть ваш пароль.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
uk: Дія, яку ви хочете виконати, вимагає <b>привілеїв адміністратора</b>. Введіть, будь ласка, пароль користувача <b>root</b> або натисніть «Ігнорувати», щоб продовжити із теперішніми привілеями.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
uk: Дія, яку ви хочете виконати, вимагає <b>привілеїв адміністратора</b>. Будь ласка, введіть пароль користувача <b>root</b>.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
uk: Дія, яку ви хочете виконати, вимагає додаткових привілеїв. Введіть, будь ласка, пароль користувача <b>%1</b> або натисніть «Ігнорувати», щоб продовжити із теперішніми привілеями.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
uk: Дія, яку ви хочете виконати, вимагає додаткових прав доступу. Введіть, будь ласка, пароль користувача <b>%1</b>.

en: Conversation with su failed.
uk: Помилка спілкування з su.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
uk: Не знайдено програми «su».<br />Переконайтесь, що змінна PATH встановлена правильно.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
uk: Недостатні права доступу.<br />Ймовірно, помилковий пароль, введіть його ще раз.<br />У деяких системах для використання цієї програми ваш користувач має бути учасником певної групи (часто wheel).

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
uk: Внутрішня помилка: SuProcess::checkInstall() повернув недопустиме значення
