kde-cli-tools - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Inhibit various desktop functions whilst a command runs
uk: Заборонити різноманітні функціональні можливості стільниці, доки виконується команда

en: Inhibit power management
uk: Заборонити керування живленням

en: Inhibit screensaver
uk: Заборона зберігача екрана

en: Inhibit colour correction (night mode)
uk: Заборонити виправлення кольорів (нічні кольори)

en: Inhibit notifications (Do not disturb)
uk: Заборонити сповіщення (не турбувати)

en: Command with arguments to run
uk: Команда, яку слід виконати, з аргументами

[ctx: Script as in shell script]
en: Running Script
uk: Виконання скрипту
