filetypes - en to uz translation catalogue (25 entries)

en: Show file in embedded viewer
uz: Faylni ichki koʻruvchida koʻrsatish

en: Show file in separate viewer
uz: Faylni alohida koʻruvchida koʻrsatish

en: Add...
uz: Qoʻshish

en: &General
uz: &Umumiy

en: Add New Extension
uz: Yangi kengaytmani qoʻshish

en: Extension:
uz: Kengaytma:

en: Known Types
uz: Maʼlum turlar

en: Click here to add a new file type.
uz: Yangi fayl turini qoʻshish uchun shu yerni bosing.

en: Select a file type by name or by extension
uz: Fayl turini nomi yoki kengaytmasi boʻyicha tanlang

en: (c) 2000, KDE developers
uz: (c) 2000, KDE tuzuvchilari

en: File type to edit (e.g. text/html)
uz: Tahrirlash uchun faylning turi (m-n text/html)

en: %1 File
uz: %1 fayl

en: Edit File Type %1
uz: %1 fayl turini tahrirlash

en: Create New File Type %1
uz: Yangi %1 fayl turini yaratish

en: Move &Up
uz: &Yuqoriga

en: Move &Down
uz: &Pastga

en: Add a new application for this file type.
uz: Shu fayl turi uchun dasturni qoʻshish.

en: Edit...
uz: Tahrirlash

en: Edit command line of the selected application.
uz: Tanlangan dastur uchun buyruqni tahrirlash.

en: Remove the selected application from the list.
uz: Tanlangan dasturni roʻyxatdan olib tashlash.

en: Add Service
uz: Xizmatni qoʻshish

en: Select service:
uz: Xizmatni tanlash:

en: Create New File Type
uz: Yangi fayl turini yaratish

en: Group:
uz: Guruh:

en: Type name:
uz: Nomi:
