kdesu - en to uz translation catalogue (18 entries)

en: Maintainer
uz: Taʼminlovchi

en: Original author
uz: Birinchi muallif

en: Run command under target uid if <file> is not writable
uz: Agar koʻrsatilgan faylga yozish huquqi boʻlmasa, buyruqni koʻrsatilgan uid bilan ishga tushirish

en: Do not keep password
uz: Maxfiy soʻz eslab qolinmasin

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
uz: Demonni toʻxtatish (hamma maxfiy soʻzlar yoʻqoladi)

en: Enable terminal output (no password keeping)
uz: Chiqishni terminalda koʻrsatish (maxfiy soʻz eslab qolinmaydi)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
uz: Muhimlik darajasini koʻrsatish: 0 <= muh. dar <= 100

en: Do not display ignore button
uz: Eʼtibor berilmasin tugmasini bekitish

en: Specify icon to use in the password dialog
uz: Oynada koʻrsatiladigan nishonchani koʻrsatish

en: Do not show the command to be run in the dialog
uz: Bajiriladigan buyruq oynada koʻrsatilmasin

en: Illegal priority: %1
uz: Muhimlik darajasi xato: %1

en: No command specified.
uz: Hech qanday buyruq koʻrsatilmagan.

en: Su returned with an error.
uz: Su dasturi xato bilan tugadi.

en: Command:
uz: Buyruq:

en: Priority:
uz: Muhimlik darajasi:

en: Run as %1
uz: %1 sifatida ishga tushirish

en: Conversation with su failed.
uz: Su dasturi bilan aloqa muvaffaqiyatsiz tugadi.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
uz: Ichki xato: SuProcess::checkInstall() notoʻgʻri qiymatni qaytardi
