kstart - en to uz translation catalogue (13 entries)

en: Command to execute
uz: Bajarish uchun buyruq

en: Desktop on which to make the window appear
uz: Oynani koʻrsatilgan ish stolida koʻrsatish

en: Make the window appear on all desktops
uz: Oynani hamma ish stollarida koʻrsatish

en: Iconify the window
uz: Oynani yigʻish

en: Maximize the window
uz: Oynani yoyish

en: Maximize the window vertically
uz: Oynani boʻyiga yoyish

en: Maximize the window horizontally
uz: Oynani eniga yoyish

en: Show window fullscreen
uz: Oynani butun ekranda koʻrsatish

en: Try to keep the window above other windows
uz: Oynani eng yuqorida saqlash

en: Try to keep the window below other windows
uz: Oynani eng pastda saqlash

en: The window does not get an entry in the taskbar
uz: Oyna vazifalar paneliga qoʻshilmasin

en: The window does not get an entry on the pager
uz: Oyna peyjerga qoʻshilmasin

en: No command specified
uz: Hech qanday buyruq koʻrsatilmagan
