filetypes - en to uz@cyrillic translation catalogue (25 entries)

en: Show file in embedded viewer
uz@cyrillic: Файлни ички кўрувчида кўрсатиш

en: Show file in separate viewer
uz@cyrillic: Файлни алоҳида кўрувчида кўрсатиш

en: Add...
uz@cyrillic: Қўшиш

en: &General
uz@cyrillic: &Умумий

en: Add New Extension
uz@cyrillic: Янги кенгайтмани қўшиш

en: Extension:
uz@cyrillic: Кенгайтма:

en: Known Types
uz@cyrillic: Маълум турлар

en: Click here to add a new file type.
uz@cyrillic: Янги файл турини қўшиш учун шу ерни босинг.

en: Select a file type by name or by extension
uz@cyrillic: Файл турини номи ёки кенгайтмаси бўйича танланг

en: (c) 2000, KDE developers
uz@cyrillic: (c) 2000, KDE тузувчилари

en: File type to edit (e.g. text/html)
uz@cyrillic: Таҳрирлаш учун файлнинг тури (м-н text/html)

en: %1 File
uz@cyrillic: %1 файл

en: Edit File Type %1
uz@cyrillic: %1 файл турини таҳрирлаш

en: Create New File Type %1
uz@cyrillic: Янги %1 файл турини яратиш

en: Move &Up
uz@cyrillic: &Юқорига

en: Move &Down
uz@cyrillic: &Пастга

en: Add a new application for this file type.
uz@cyrillic: Шу файл тури учун дастурни қўшиш.

en: Edit...
uz@cyrillic: Таҳрирлаш

en: Edit command line of the selected application.
uz@cyrillic: Танланган дастур учун буйруқни таҳрирлаш.

en: Remove the selected application from the list.
uz@cyrillic: Танланган дастурни рўйхатдан олиб ташлаш.

en: Add Service
uz@cyrillic: Хизматни қўшиш

en: Select service:
uz@cyrillic: Хизматни танлаш:

en: Create New File Type
uz@cyrillic: Янги файл турини яратиш

en: Group:
uz@cyrillic: Гуруҳ:

en: Type name:
uz@cyrillic: Номи:
