kdesu - en to uz@cyrillic translation catalogue (18 entries)

en: Maintainer
uz@cyrillic: Таъминловчи

en: Original author
uz@cyrillic: Биринчи муаллиф

en: Run command under target uid if <file> is not writable
uz@cyrillic: Агар кўрсатилган файлга ёзиш ҳуқуқи бўлмаса, буйруқни кўрсатилган uid билан ишга тушириш

en: Do not keep password
uz@cyrillic: Махфий сўз эслаб қолинмасин

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
uz@cyrillic: Демонни тўхтатиш (ҳамма махфий сўзлар йўқолади)

en: Enable terminal output (no password keeping)
uz@cyrillic: Чиқишни терминалда кўрсатиш (махфий сўз эслаб қолинмайди)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
uz@cyrillic: Муҳимлик даражасини кўрсатиш: 0 <= муҳ. дар <= 100

en: Do not display ignore button
uz@cyrillic: Эътибор берилмасин тугмасини бекитиш

en: Specify icon to use in the password dialog
uz@cyrillic: Ойнада кўрсатиладиган нишончани кўрсатиш

en: Do not show the command to be run in the dialog
uz@cyrillic: Бажириладиган буйруқ ойнада кўрсатилмасин

en: Illegal priority: %1
uz@cyrillic: Муҳимлик даражаси хато: %1

en: No command specified.
uz@cyrillic: Ҳеч қандай буйруқ кўрсатилмаган.

en: Su returned with an error.
uz@cyrillic: Su дастури хато билан тугади.

en: Command:
uz@cyrillic: Буйруқ:

en: Priority:
uz@cyrillic: Муҳимлик даражаси:

en: Run as %1
uz@cyrillic: %1 сифатида ишга тушириш

en: Conversation with su failed.
uz@cyrillic: Su дастури билан алоқа муваффақиятсиз тугади.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
uz@cyrillic: Ички хато: SuProcess::checkInstall() нотўғри қийматни қайтарди
