kstart - en to uz@cyrillic translation catalogue (13 entries)

en: Command to execute
uz@cyrillic: Бажариш учун буйруқ

en: Desktop on which to make the window appear
uz@cyrillic: Ойнани кўрсатилган иш столида кўрсатиш

en: Make the window appear on all desktops
uz@cyrillic: Ойнани ҳамма иш столларида кўрсатиш

en: Iconify the window
uz@cyrillic: Ойнани йиғиш

en: Maximize the window
uz@cyrillic: Ойнани ёйиш

en: Maximize the window vertically
uz@cyrillic: Ойнани бўйига ёйиш

en: Maximize the window horizontally
uz@cyrillic: Ойнани энига ёйиш

en: Show window fullscreen
uz@cyrillic: Ойнани бутун экранда кўрсатиш

en: Try to keep the window above other windows
uz@cyrillic: Ойнани энг юқорида сақлаш

en: Try to keep the window below other windows
uz@cyrillic: Ойнани энг пастда сақлаш

en: The window does not get an entry in the taskbar
uz@cyrillic: Ойна вазифалар панелига қўшилмасин

en: The window does not get an entry on the pager
uz@cyrillic: Ойна пейжерга қўшилмасин

en: No command specified
uz@cyrillic: Ҳеч қандай буйруқ кўрсатилмаган
