kdesu - en to wa translation catalogue (34 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
wa: Enonde on programe avou bråmint des droets

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
wa: Copyright © 1998-2000 Geert Jansen eyet Pietro Iglio

en: Maintainer
wa: Mintneu

en: Original author
wa: Oridjinnå ôteur

en: Specifies the command to run as separate arguments
wa: Sipecifeye l' comande a enonder èn årgumints a pårt

en: Specifies the command to run as one string
wa: Sipecifeye l' comande a enonder èn ene seule tchinne

en: Run command under target uid if <file> is not writable
wa: Enondez l' comande dizo l' såme uid sel <file> n' est nén scrijhåve

en: Specifies the target uid
wa: Sipecifeye l' såme uid

en: Do not keep password
wa: En nén wårder d' sicret

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
wa: Arester l' démon (rovyî tos les screts)

en: Enable terminal output (no password keeping)
wa: Mete en alaedje li rexhowe do terminå (ni wåde nén les screts)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
wa: Defini l' valixhance di prumiristé: 0 <= prumi <= 100, 0 est l' pus ptit

en: Use realtime scheduling
wa: Eployî l' programaedje e vraiy tins

en: Do not display ignore button
wa: En nén håyner l' boton passer houte

en: Specify icon to use in the password dialog
wa: Sipecifyî l' imådjete a eployî el divize di scret

en: Do not show the command to be run in the dialog
wa: En nén mostrer l' comande a enonder el divize

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
wa: Fwait aparete li purne di dvize pos on programe X sipecifyî pa winid

en: Cannot execute command '%1'.
wa: Dji n' sai enonder l' kimande « %1 ».

en: Illegal priority: %1
wa: Prumiristé nén permetou pal lwè: %1

en: No command specified.
wa: Pont d' comande di specifieye

en: Su returned with an error.
wa: Su a rivnou avou ene aroke.

en: Command:
wa: Comande:

en: realtime:
wa: vraiy tins:

en: Priority:
wa: Prumiristé:

en: Run as %1
wa: Enonder come %1

en: Please enter your password below.
wa: Intrez vosse sicret chal pa dzo, s' i vs plait.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
wa: I fåt avu les <b>droets di root</b> po fé l' accion dmandêye. Intrez, s' i vs plait, li scret da <b>root</b> chal pa dzo oudonbén clitchîz Passer houte po tcheryî pus lon avou vos droets do moumint.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
wa: I fåt avu les <b>droets di root</b> po fé l' accion dmandêye. Intrez, s' i vs plait, li scret da <b>root</b> chal pa dzo.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
wa: I fåt avu pus di droets po fé l' accion dmandêye. Intrez, s' i vs plait, li scret da <b>%1</b> chal pa dzo oudonbén clitchîz Passer houte po tcheryî pus lon avou vos droets do moumint.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
wa: I fåt avu pus di droets po fé l' accion dmandêye. Intrez, s' i vs plait, li scret da <b>%1</b> chal pa dzo.

en: Conversation with su failed.
wa: Li berdelaedje avou su a fwait berwete.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
wa: Li programe « su » n' a nén stî trové.<br />Waitîz k' vosse PATH est defini comifåt.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
wa: Droet rfuzé.<br />C' est motoit vosse sicret k' est mwais, rsayîz on côp s' i vs plait.<br />I gn a des sistinmes ki vs duvoz fé pårti d' on groupe sipeciå (sovint : wheel) po vs siervi di ç' programe ci.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
wa: Divintrinne aroke: ritoû nén permetou pal lwè di SuProcess::checkInstall()
