kdesu - en to xh translation catalogue (9 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
xh: Isebenzisa udweliso lwenkqubo ngamalungelo anyusiweyo.

en: Maintainer
xh: Umlondolozi

en: Original author
xh: Umbhali woqobo

en: Illegal priority: %1
xh: Okwaphambili okungekho semthethweni: %1

en: Command:
xh: Umyalelo:

en: realtime:
xh: ixesha elililo:

en: Priority:
xh: Okwaphambili:

en: Run as %1
xh: Sebenzisa njenge %1

en: Conversation with su failed.
xh: Incoko no su ayiphumelelanga.
