kuiviewer - en to ar translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
ar: النمط

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ar: &حرّر

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ar: ا&عرض

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ar: &ملف

en: Document to open
ar: المستند للفتح

en: Save screenshot to file and exit
ar: احفظ إلى ملفّ و اخرج

en: Screenshot width
ar: عرض صورة الشاشة

en: Screenshot height
ar: ارتفاع صورة الشاشة
