kuiviewer - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
bg: Не може да се намери или зареди KUiViewer KPart.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
bg: *.ui *.UI|Файлове за потребителски интерфейс

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
bg: Стил

[ctx: Default style]
en: Default
bg: По подразбиране

en: Set the style used for the view.
bg: Задаване на текущия стил на изгледа.

en: Copy as Image
bg: Копиране като изображение

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
bg: &Редактиране

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
bg: &Изглед

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
bg: &Файл

en: Displays Designer's UI files
bg: Визуализатор на дизайнерските файлове за потребителския интерфейс

en: Original author
bg: Първоначален автор

en: Screenshot capability
bg: Широчина на снимката на екрана

en: Subwindow-like display of UI files
bg: Показване на UI файлове в подпрозорци

en: Document to open
bg: Документ за отваряне

en: Save screenshot to file and exit
bg: Запис на снимката на екрана във файл и изход

en: Screenshot width
bg: Широчина на снимката на екрана

en: Screenshot height
bg: Височина на снимката на екрана
