kuiviewer - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
bs: *.ui *.UI|User Interface datoteke

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
bs: Stil

en: Copy as Image
bs: Kopiraj kao sliku

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
bs: &Izmijeni

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
bs: P&regled

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
bs: &Datoteka

en: Displays Designer's UI files
bs: Prikazuje UI datoteke Designera

en: Document to open
bs: Dokument za otvoriti

en: Save screenshot to file and exit
bs: Sačuvaj snimak ekrana u datoteku i izađi

en: Screenshot width
bs: Širina snimka ekrana

en: Screenshot height
bs: Visina snimka ekrana
