kpartloader - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: &Quit
cs: &Ukončit

en: &About KPart...
cs: O &aplikaci KPart...

en: No part named %1 found.
cs: Nebyl nalezen part %1.

en: This is a test application for KParts.
cs: Toto je testovací aplikace pro KParts.

en: Name of the part to load, e.g. dolphinpart
cs: Název komponenty k načtení, např. dolphinpart

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
cs: Nápo&věda
