kuiviewer - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
cs: Nelze najít a načíst komponentu KUiViewer.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
cs: *.ui *.UI|Soubory uživatelského rozhraní

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
cs: Styl

[ctx: Default style]
en: Default
cs: Výchozí

en: Set the style used for the view.
cs: Nastavit styl použitý k náhledu.

en: Copy as Image
cs: Kopírovat jako obrázek

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
cs: U&pravit

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: S&oubor

en: KUIViewer
cs: ProhlížečUI

en: Displays Designer's UI files
cs: Zobrazuje UI soubory Qt Designeru

en: Original author
cs: Původní autor

en: Screenshot capability
cs: Schopnost snímání obrazovky

en: Subwindow-like display of UI files
cs: Zobrazení souborů UI jako v podokně

en: Document to open
cs: Dokument k otevření

en: Save screenshot to file and exit
cs: Uložit snímek obrazovky do souboru a ukončit

en: Screenshot width
cs: Šířka snímku

en: Screenshot height
cs: Výška snímku
