kuiviewer - en to da translation catalogue (11 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
da: *.ui *.UI|Brugergrænsefladefiler

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
da: Stil

en: Copy as Image
da: Kopiér som billede

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
da: &Redigér

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
da: &Vis

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
da: &Fil

en: Displays Designer's UI files
da: Viser Designers UI-filer

en: Document to open
da: Dokument at åbne

en: Save screenshot to file and exit
da: Gem øjebliksbillede til fil og afslut

en: Screenshot width
da: Bredde

en: Screenshot height
da: Højde
