kuiviewer - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
el: Αδυναμία εντοπισμού ή φόρτωσης του KUiViewer KPart.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
el: *.ui *.UI|Αρχεία διεπαφής χρήστη

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
el: Στιλ

[ctx: Default style]
en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Set the style used for the view.
el: Ορισμός εμφάνισης που χρησιμοποιείται για προβολή.

en: Copy as Image
el: Αντιγραφή ως εικόνα

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
el: &Επεξεργασία

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
el: Π&ροβολή

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
el: &Αρχείο

en: Displays Designer's UI files
el: Εμφανίζει αρχεία UI του Designer

en: Original author
el: Αρχικός συγγραφέας

en: Screenshot capability
el: Δυνατότητες στιγμιοτύπου

en: Subwindow-like display of UI files
el: Εμφάνιση αρχείων διεπαφής με υπο-παράθυρο

en: Document to open
el: Έγγραφο για άνοιγμα

en: Save screenshot to file and exit
el: Αποθήκευση στιγμιοτύπου σε αρχείο και έξοδος

en: Screenshot width
el: Πλάτος στιγμιοτύπου

en: Screenshot height
el: Ύψος στιγμιοτύπου
