kuiviewer - en to eo translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
eo: Stilo

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eo: &Redakti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
eo: &Rigardi

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eo: &Dosiero

en: Document to open
eo: La dosiero malfermiĝi
