kpartloader - en to et translation catalogue (7 entries)

en: &Quit
et: &Välju

en: &About KPart...
et: K&Parti teave ...

en: No part named %1 found.
et: Komponenti nimega %1 ei leitud.

en: This is a test application for KParts.
et: See on KPartsi testrakendus.

en: Name of the part to load, e.g. dolphinpart
et: Laaditava komponendi nimi, nt. dolphinpart

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: A&bi
