kuiviewer - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
et: KuiVieweri komponenti ei leitud.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
et: *.ui *.UI|Kasutajaliidesefailid

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
et: Stiil

[ctx: Default style]
en: Default
et: Vaikimisi

en: Set the style used for the view.
et: Vaatele stiili määramine.

en: Copy as Image
et: Kopeeri pildina

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

en: Displays Designer's UI files
et: Designeri kasutajaliidese failide näitamine

en: Original author
et: Algne autor

en: Screenshot capability
et: Ekraanipildi tegemise võime

en: Subwindow-like display of UI files
et: UI-failide kuvamine alamakende moodi

en: Document to open
et: Avatav dokument

en: Save screenshot to file and exit
et: Ekraanipildi salvestamine faili ja väljumine

en: Screenshot width
et: Ekraanipildi laius

en: Screenshot height
et: Ekraanipildi kõrgus
