kuiviewer - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
fa: *.ui *.UI|پرونده‌های واسط کاربر

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
fa: سبک

en: Displays Designer's UI files
fa: پرونده‌های UI طراح را نمایش می‌دهد

en: Document to open
fa: سند برای باز کردن

en: Save screenshot to file and exit
fa: ذخیره تصویر پرده در پرونده و خروج

en: Screenshot width
fa: عرض تصویر پرده

en: Screenshot height
fa: ارتفاع تصویر پرده
