kuiviewer - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
fi: Kuiviewer-kpartia ei löytynyt tai voitu ladata.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
fi: *.ui *.UI|Käyttöliittymätiedosto

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
fi: Tyyli

[ctx: Default style]
en: Default
fi: Oletus

en: Set the style used for the view.
fi: Aseta näkymän käyttämä tyyli.

en: Copy as Image
fi: Kopioi kuvana

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fi: &Muokkaa

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fi: &Näkymä

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fi: &Tiedosto

en: Displays Designer's UI files
fi: Näyttää Designerin UI-tiedostot

en: Original author
fi: Alkuperäinen tekijä

en: Screenshot capability
fi: Kuvankaappausominaisuus

en: Subwindow-like display of UI files
fi: Ali-ikkunamainen UI-tiedostonäkymä

en: Document to open
fi: Avattava tiedosto

en: Save screenshot to file and exit
fi: Tallenna kuvankaappaus tiedostoon ja lopeta

en: Screenshot width
fi: Kuvankaappauksen leveys

en: Screenshot height
fi: Kuvankaappauksen korkeus
