kpartloader - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: &Quit
fi: &Lopeta

en: &About KPart...
fi: &Tietoa KPartista…

en: No part named %1 found: %2
fi: Osaa nimeltä %1 ei löytynyt: %2

en: This is a test application for KParts.
fi: Tämä on KParts-testisovellus.

en: Name of the part to load, e.g. dolphinpart
fi: Ladattavan osan nimi, esim. dolphinpart

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fi: &Tiedosto

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
fi: &Ohje
