kpartloader - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: &Quit
gl: &Saír

en: &About KPart...
gl: &Sobre KPart…

en: No part named %1 found.
gl: Non se atopou ningunha compoñente chamada %1.

en: This is a test application for KParts.
gl: Esta é unha aplicación de probas para KParts.

en: Name of the part to load, e.g. dolphinpart
gl: O nome da compoñente a cargar, p.ex. dolphinpart

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
gl: &Ficheiro

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
gl: A&xuda
