kuiviewer - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
gl: Non é posíbel atopar ou cargar a KPart de KUiViewer.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
gl: *.ui *.UI|Ficheiros de interface de usuario

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
gl: Estilo

[ctx: Default style]
en: Default
gl: Predeterminado

en: Set the style used for the view.
gl: Definir o estilo para a vista.

en: Copy as Image
gl: Copiar como imaxe

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
gl: &Editar

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
gl: &Ver

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
gl: &Ficheiro

en: Displays Designer's UI files
gl: Amosa ficheiros UI de Designer

en: Original author
gl: Autor orixinal.

en: Screenshot capability
gl: Funcionalidade de captura de imaxes.

en: Subwindow-like display of UI files
gl: Visualización de ficheiros de interface gráfica como subxanelas.

en: Document to open
gl: Documento para abrir

en: Save screenshot to file and exit
gl: Gardar a captura nun ficheiro e saír

en: Screenshot width
gl: Anchura da captura

en: Screenshot height
gl: Altura da captura
