kuiviewer - en to hne translation catalogue (14 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
hne: *.ui *.UI|यूजर इंटरफेस फाइल मन ल

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
hne: सैली

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hne: संपादन (&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hne: देखव (&V)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hne: फाइल (&F)

en: KUIViewer
hne: के-यूआई-व्यूअर-पार्ट

en: Displays Designer's UI files
hne: डिजाइनर के यूआई फाइल मन ल प्रदर्सित करथे

en: Richard Moore
hne: रिचर्ड मूर

en: Ian Reinhart Geiser
hne: इयान रेनहार्ट गिसर

en: Benjamin C. Meyer
hne: बेंजामिन से मेयर

en: Document to open
hne: कागद जऊन ल खोलना हे

en: Save screenshot to file and exit
hne: स्क्रीनसाट फाइल मं सहेज कर बाहिर हों

en: Screenshot width
hne: स्क्रीनसाट चौड़ाई

en: Screenshot height
hne: स्क्रीनसाट ऊँचाई
