KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: &Quit
hu: &Kilépés

en: No part named %1 found.
hu: Nem található %1 nevű objektum.

en: This is a test application for KParts.
hu: Tesztalkalmazás KPart objektumokhoz.

en: Name of the part to load, e.g. dolphinpart
hu: A betöltendő objektum (KPart) neve, pl.: dolphinpart

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hu: &Fájl
