kuiviewer - en to is translation catalogue (7 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
is: *.ui *.UI|Notandaviðmótsskrár

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
is: Stíll

en: Displays Designer's UI files
is: Birtir notandaviðmótsskrár

en: Document to open
is: Skjal til að opna

en: Save screenshot to file and exit
is: Vista skjámynd í skrá og hætta

en: Screenshot width
is: Breidd á skjámynd

en: Screenshot height
is: Hæð á skjámynd
