kuiviewer - en to km translation catalogue (10 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
km: *.ui *.UI|ឯកសារ​ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
km: រចនាប័ទ្ម

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
km: កែសម្រួល

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
km: មើល

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
km: ឯកសារ

en: Displays Designer's UI files
km: បង្ហាញ​ឯកសារ​ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ​របស់​កម្មវិធី​រចនា

en: Document to open
km: ឯកសារ​ត្រូវ​បើក

en: Save screenshot to file and exit
km: រក្សាទុក​រូបថត​អេក្រង់​ទៅ​កាន់​ឯកសារ ហើយ​ចេញ

en: Screenshot width
km: ទទឹង​រូបថត​អេក្រង់

en: Screenshot height
km: កម្ពស់​រូបថត​អេក្រង់
