kpartloader - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: &Quit
lt: &Baigti

en: No part named %1 found.
lt: Nėra dalies užvadintos %1.

en: This is a test application for KParts.
lt: Tai bandomoji programa skirta KParts.

en: Name of the part to load, e.g. dolphinpart
lt: Dalies vardas paleidimui, pvz.: dolphinpart

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas
