kuiviewer - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
lt: *.ui *.UI|Naudotojo sąsajos failai

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
lt: Stilius

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

en: Document to open
lt: Atidaryti dokumentą

en: Save screenshot to file and exit
lt: Išsaugoti ekranvaizdį į failą ir išeiti

en: Screenshot width
lt: Ekranvaizdžio plotis

en: Screenshot height
lt: Ekranvaizdžio aukštis
