kuiviewer - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
lt: Nepavyko įkelti ar nustatyti, kurioje vietoje yra KUiViewer KPart.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
lt: *.ui *.UI|Naudotojo sąsajos failai

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
lt: Stilius

[ctx: Default style]
en: Default
lt: Numatytasis

en: Set the style used for the view.
lt: Nustatyti rodiniui naudojamą stilių.

en: Copy as Image
lt: Kopijuoti kaip paveikslą

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Taisyti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodinys

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

en: Displays Designer's UI files
lt: Atvaizduoja Designer naudotojo sąsajos failus

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Screenshot capability
lt: Ekrano kopijos galimybė

en: Subwindow-like display of UI files
lt: Naudotojo sąsajos failų atvaizdavimas antrinio lango pavidalu

en: Document to open
lt: Dokumentas, kurį atverti

en: Save screenshot to file and exit
lt: Įrašyti ekrano kopiją į failą ir išeiti

en: Screenshot width
lt: Ekrano kopijos plotis

en: Screenshot height
lt: Ekrano kopijos aukštis
