kpartloader - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: &Quit
lv: &Iziet

en: No part named %1 found.
lv: Nav atrasta neviena daļa ar nosaukumu %1.

en: This is a test application for KParts.
lv: Šī ir KParts testēšanas programma.

en: Name of the part to load, e.g. dolphinpart
lv: Ielādējamās daļas nosaukums, piemēram, 'dolphinpart'

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails
