kuiviewer - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
lv: Neizdevās atrast „KUiViewer KPart“.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
lv: *.ui *.UI|Lietotāja saskarnes datnes

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
lv: Stils

[ctx: Default style]
en: Default
lv: Noklusējums

en: Set the style used for the view.
lv: Iestatīt skatam izmantoto stilu.

en: Copy as Image
lv: Kopēt kā attēlu

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: &Rediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Datne

en: Displays Designer's UI files
lv: Parāda „Designer“ UI datnes

en: Original author
lv: Sākotnējās versijas autors

en: Screenshot capability
lv: Ekrānattēla iespēja

en: Subwindow-like display of UI files
lv: UI datņu parādīšana apakšloga veidā

en: Document to open
lv: Atveramais dokuments

en: Save screenshot to file and exit
lv: Saglabāt datnē ekrānattēlu un iziet

en: Screenshot width
lv: Ekrānattēla platums

en: Screenshot height
lv: Ekrānattēla augstums
