kuiviewer - en to nb translation catalogue (11 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
nb: *.ui *.UI|Brukergrensesnitt filer

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
nb: Stil

en: Copy as Image
nb: Kopier som bilde

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nb: &Rediger

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nb: &Vis

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nb: &Fil

en: Displays Designer's UI files
nb: Viser designerens UI filer

en: Document to open
nb: Dokument å åpne

en: Save screenshot to file and exit
nb: Lagre skjermbilde og avslutt

en: Screenshot width
nb: Skjermbilde bredde

en: Screenshot height
nb: Skjermbilde høyde
