kuiviewer - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
ne: *.ui *.UI|प्रयोगकर्ता इन्टरफेस फाइल

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
ne: शैली

en: KUIViewer
ne: केयूआई द्रष्टा

en: Displays Designer's UI files
ne: डिजाइनरको यूआई फाइलहरू प्रदर्शन गर्दछ

en: Document to open
ne: खोल्नुपर्ने कागजात

en: Save screenshot to file and exit
ne: फाइल गर्न स्क्रिनसट बचत गर्नुहोस् र निस्कनुहोस्

en: Screenshot width
ne: स्क्रिनसट चौडाइ

en: Screenshot height
ne: स्क्रिनसट उचाइ
