KDE 4 - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: &Quit
nn: &Avslutt

en: &About KPart...
nn: &Om KPart …

en: No part named %1 found.
nn: Fann ikkje nokon del med namnet %1.

en: This is a test application for KParts.
nn: Dette er eit testprogram for KParts.

en: Name of the part to load, e.g. dolphinpart
nn: Namnet på delen som skal lastast, for eksempel «dolphinpart».

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nn: &Fil

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
nn: &Hjelp
